کیمیا گستر فرسام

فعالیت شرکت کیمیا گستر فرسام، دفتر مرکزی در تهران، در زمینه بازرگانی چند سالی است که با به کارگیری نیروهای جوان و گروه مشاور با تجربه آغاز شده و بالاخص در زمینه بازرگانی بین الملل در بخشی از مناطق جهان سرآمد شده است. این شرکت با داشتن روابط تنگاتنگ با تولیدکنندگان و تامین کنندگان بین المللی، در بازرگانی تعداد زیادی از مواد اولیه و تجهیزات صنایع به نحو احسن عمل می کند. تعهد، صداقت و مدیریت زمانی پروژه های مختلف بازرگانی باعث شده است که کیمیا گستر فرسام تجربه های موفق و آرامی را با مشتریان داشته باشد.
شرکت کیمیا گستر فرسام مسئولیت کیفیت، قیمت و تحویل به موقع کالاهای مورد نیاز شما را به عهده می گیرد تا شما با رموز معامله با تولیدکنندگان داخلی و خارجی اصطحکاکی نداشته باشید. تامین کنندگان و تولیدکنندگان مورد تایید ما، کالاهای مورد نیاز شما را با بالاترین استانداردها تولید می کنند.
بنابراین با ما تماس بگیرید تا خودتان را از دردسر صادرات و واردات بین المللی و تهیه کالاهای مورد نیاز خود برهانید.

شرکت کیمیا گستر فرسام پس از چند سال فعالیت تولیدی و بازرگانی با هدف واردات مواد اولیه کارخانجات تولیدی فعالیت خود را آغاز نموده است. این شرکت در حال حاضر در زمینه واردات مواد اولیه صنایع غذایی ، دارویی ، آرایشی بهداشتی و تولید ظروف بسته بندی دارویی فعال بوده و با نگرش مشتری مداری که حاکم بر فعالیت های این مجموعه می باشد تلاش دارد تا با حفظ کیفیت کالاها ی وارداتی و تولیدی در حمایت از تولیدات داخلی و ارتقا سطح آن تلاش نماید.

ورود

گذرواژه خود را فراموش کرده اید؟